Hotnews.ro Actualitate

HotNews.ro - revista presei, stiri, ziare, TV, radio, documente, download, video

?Liga 1: CSMS Iasi - Gaz Metan Medias 3-1/ Victorie in ultimele 10 minute
4:33:01 AM
CSMS Iasi a obtinut prima victorie in noul sezon al Ligii 1, dupa ce a invins-o, in etapa a doua, pe nou-promovata Gaz Metan Medias, scor 3-1. Iesenii au deschis scorul prin Tiganasu (5'), iar mediesenii au egalat in minutul 33 prin Axente. In repriza secunda, Bole (81') si Andrei Cristea (90') au marcat golurile victoriei.

Cazul pacientei de la Spitalul CF 2 aflata in stare grava dupa ce i s-a facut transfuzie de sange gresita: Ancheta Ministerului Sanatatii arata clar existenta unei erori de etichetare a testelor pretransfuzionale