Hotnews.ro Actualitate

HotNews.ro - revista presei, stiri, ziare, TV, radio, documente, download, video

Liga I CFR Cluj a invins FC Voluntari, scor 2-0
Saturday, August 01, 2015 5:03 AM
Formatia CFR Cluj a invins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (1-0), echipa FC Voluntari, in primul meci al etapei a patra a Ligii I, noteaza Mediafax. Petrucci a deschis scorul cu o lovitura cu capul din sapte metri in minutul 41, iar Paun a stabilit, in minutul 56, scorul final dintr-un penalti acordat pentru un fault in careu comis de Zaharia.

Adjunctul Politiei Rutiere si alti politisti, propusi pentru arestare preventive (surse)